Soczewki evO2lution monthly lenses

Soczewki kontaktowe evO2lution monthly lenses to nowoczesne szkła silikonowo- hydrożelowe prezentujące zrównoważone parametry odpowiedzialne za uzyskanie krystalicznie czystej korekcji wzroku oraz komfortowych i w pełni bezpiecznych warunków użytkowania. Dzięki ultra gładkiej obróbce powierzchni soczewki evO2lution, charakteryzują się niską adhezją bakteryjną oraz zapobiegają osadzaniu się na ich powierzchni szkodliwych białek i tłuszczy.

Naturalna równowaga pomiędzy utlenieniem, a nawilżeniem soczewki

Dzięki zachowaniu bardzo wysokich parametrów odpowiadających za przepuszczanie tlenu do rogówki (129 Dk/t), a także za nawilżenie materiału soczewki (40%), evO2lution monthly lenses pomagają użytkownikom zachować piękne i zdrowe oczy, bez nieestetycznego przekrwienia białek. Zachowana równowaga pozwala cieszyć się najwyższym komfortem użytkowania soczewek, nawet przez wiele godzin. Miesięczne soczewki kontaktowe evO2lution monthly lenses są idealnym rozwiązaniem dla osób często przesiadujących przy komputerze, a także przebywających w trudnych warunkach otoczenia, np. w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Doskonała higiena użycia dzięki niskiej adhezji bakteryjnej

Silikonowo- hydrożelowe soczewki evO2lution monthly lenses zapewniają doskonałą ochronę przed przedostawaniem się do oczu różnych groźnych bakterii, wirusów oraz innych zanieczyszczeń. Dodatkowo wybierając szkła evO2lution monthly lenses, zapewniamy sobie ochronę i zabezpieczenie przed osadzaniem się na powierzchni soczewek szkodliwych dla oczu białek i tłuszczy. evO2lution dają użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ich oczy posiadają odpowiednią ochronę.

Unikalny profil krawędzi soczewki

Dzięki zastosowaniu unikalnego profilu krawędzi, możemy cieszyć się tym samym, wysokim komfortem użytkowania, nawet w przypadku noszenia różnych mocy na jednym i drugim oku. Doskonała obróbka materiału silikonowo- hydrożelowego Asmofilcon A, pozwoliła uzyskać jednakowy kształt i grubość krawędzi soczewki w całym zakresie dostępnych mocy. Unikalny profil soczewki evO2lution monthly lenses zapobiega odczuwaniu tzw. piasku w oczach, a także nieprzyjemnemu uczuciu tarcia powieki o powierzchnię soczewki. evO2lution są praktycznie niewyczuwalne dla ludzkiego oka, co znacząco podnosi komfort ich użytkowania.

Optymalny moduł sztywności materiału soczewki

W przeciwieństwie do większości soczewek silikonowo- hydrożelowych dostępnych obecnie na rynku, szkłom kontaktowym evO2lution monthly lenses nadano optymalny moduł sztywności soczewki. Ma on wpływ na zakładanie, a także zdejmowanie soczewki, dzięki czemu każdy poradzi sobie z tą czynnością szybko i bezproblemowo. Odpowiednio zachowany moduł sztywności pozwala również soczewce na wzorcowe dopasowanie do oczu użytkowników.

Dla kogo są przeznaczone soczewki evO2lution monthly lenses?

Nowoczesne soczewki evO2lution monthly lenses będą dla Ciebie idealnym wyborem jeżeli:

  • pragniesz zachować piękny i zdrowy wygląd swoich oczu nawet po wielu godzinach noszenia soczewek
  • spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera
  • zdarza Ci się przebywać w trudnych warunkach otoczenia
  • pragniesz uzyskać idealną ochronę oczu przed bakteriami, grzybami, a także szukasz soczewek, które zapobiegają osadzaniu się na ich powierzchni groźnych białek i tłuszczy
  • oczekujesz od soczewek krystalicznie czystej korekcji wzroku
  • posiadasz wrażliwe oczy i szukasz komfortowych rozwiązań
  • szukasz soczewek, które założysz szybko, łatwo i przyjemnie

Pamiętaj o codziennej pielęgnacji swoich soczewek

Pamiętaj, że soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, wymagają od Ciebie codziennej pielęgnacji, która pomoże Ci utrzymać maksymalny komfort podczas ich użytkowania, a także dodatkowo zabezpieczy przed przedostawaniem się do twoich oczu groźnych bakterii i zanieczyszczeń. W tym celu stosuj podczas czyszczenia swoich szkieł kontaktowych, profesjonalny płyn służący do ich pielęgnacji. Polecamy Ci wybranie wielofunkcyjnego płynu do pielęgnacji soczewek marki evO2lution, który pomoże Ci wyczyścić, zdezynfekować, a także przechowywać Twoje soczewki w bezpiecznych warunkach. Jest on specjalnie zaprojektowany do czyszczenia i pielęgnacji soczewek evO2lution monthly lenses.

 

Salony Optyczne Online sp.z o.o.
ul.Jaworowa 9
55-003 Nadolice Wielkie
woj. dolnośląskie

INFOLINIA: 801 103 206
TEL: 76 870 32 20
TEL KOM: 502 304 150

E-MAIL: sklep@kontaktowe.pl