faq

Czy płyn evO2lution jest właśnie dla mnie?

Tak, jeśli jesteś użytkownikiem miękkich soczewek kontaktowych i dbasz o komfort ich noszenia.

Jakie są zalety płynu evO2lution?

evO2lution to najnowocześniejszy płyn dostępny na rynku. Jego formuła sprawia, że dokładnie dezynfekuje soczewki, dba o higienę oka, jednocześnie nie podrażniając go i delikatnie je nawilżając. Spojrzenie jest wyraźnie świeższe, a oczy zdrowsze.

Do jakich soczewek kontaktowych przeznaczony jest evO2lution?

evO2lution przeznaczony jest do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, w tym silikonowo-hydrożelowych. (dopływ tlenu do soczewki)

Czym różni się evO2lution od innych płynów?

evO2lution to rewolucja wśród płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jeszcze lepsze czyszczenie soczewek i eliminowanie drobnoustrojów i osadów białkowych zapewnia największy poziom higieny soczewek, czyli zdrowsze oczy. evO2lution podnosi komfort noszenia soczewek, dzięki specjalnej formule, która zwiększa przepuszczalność tlenu do oka. Skuteczniejsze usuwanie osadów z powierzchni soczewki pozwala utrzymać świeżość jej noszenia przez cały dzień. Stosowanie płynu zmniejsza prawdopodobieństwo występowania skutków ubocznych, np. zapalenia spojówek, zaczerwienienia oka nawet w trudnych warunkach (długie godziny spędzone przed komputerem, w klimatyzowanych pomieszczeniach). Soczewki dłużej utrzymują czystość. Spowalnia tworzenie się osadów białkowych na soczewce, przez co widocznie wydłuża komfort ich noszenia.
Czy płyn evO2lution dużo kosztuje?

Nie, evo2lution to jedna z najlepszych ofert na rynku nie tylko dla oczu, ale i dla kieszeni. evO2lution to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

Salony Optyczne Online sp.z o.o.
ul.Jaworowa 9
55-003 Nadolice Wielkie
woj. dolnośląskie

INFOLINIA: 801 103 206
TEL: 76 870 32 20
TEL KOM: 502 304 150

E-MAIL: sklep@kontaktowe.pl